Корзина
1 отзыв
Добавить отзыв
Корзина
TANITA ROMARIO
+380673429110
+380635162015
+380504173973

О нас

Про компанію Tanita-Romario

 Ексклюзивні  жіночі наряди від компанії  Tanita-Romario , які не залишать байдужою жодну жінку .

 Вечірня сукня - мрія будь-якої дівчини.!Випускний бал, святкування Дня народження, весілля або інших урочистих подій - це завжди привід підкреслити свою красу й вишуканий стиль. Виглядати бездоганно допоможе правильно обраний наряд від Tanita-Romario.

 Наша компанія займається створенням і виробництвом  суконь більше 10 років і за цей час зарекомендувала себе як одного з надійних виробників модного і стильного жіночого одягу. Весь цей час наш колектив приділяв постійну увагу вивченню уподобань прекрасної половини людства, проводилися соціологічні дослідження з урахуванням сучасних напрямків моди, що дає можливість виробляти якісний і сучасний одяг, здатний успішно конкурувати на ринку.

 З 2011 року виробник жіночого вбрання - компанія Tanita-Romario  пропонує лінію швейних виробів, розраховану на досить широке коло споживачів. Фірмовий інтернет-магазин від виробника  "Tanita-Romario"  пропонує багатий вибір нашої продукції за Вашим вибором.

 Наш асортимент досить багатий Ви зможете купити в роздріб суконі - вечірні  для урочистих випадків і ділових зустрічей до моделей на кожен день. Кожен виріб відрізняється ексклюзивним фасоном, модною обробкою і бездоганним стилем. Асортимент пропонованої   колекції постійно розширюється і вдосконалюється, виходячи з Ваших побажань і нових напрямків у світі моди, що втілюються модельєрами в наших моделях.

 За весь час свого існування "Tanita-Romario" домоглася значних успіхів. Завдяки постійній взаємодії дизайнерів і працівників цехів, зусиллям менеджерів підприємства, розширюється дистриб'юторська мережа, а рекламна кампанія зробила бренд впізнаваним. На даний момент жіночі вбрання компанії "Tanita-Romario"  продаються на всій території України і суміжних держав.

  Компанія Tanita-Romario прагне робити тільки сучасні моделі, що відповідають останнім тенденціям моди і бажань споживача. Наші вироби відрізняються високою якістю і чудовою посадкою, зробить вашу фігуру стрункішою і привабливіше, не утрудняють рухів. Наша цінова політика - прагнення, що б Ви завжди могли придбати вподобані Вам речі за прийнятною вартістю.

 Модний жіночий одяг повинен бути доступним кожній дівчині, жінці !!!